Официальный сайт авторской методики Ишвара йога Анатолия Зенченко
Official site of the author's methodology Ishvara yoga Anatoliy Zenchenko

Методика Ишвара-Йога

  • Курс для преподавателей по методике Ишвара йога 2022-2023! Киев!
  • 1

Василюк Олена

Украина, Луцк

Йогу не усвідомиш словами, її можна тільки відчути – глибоко, наповнено і легко. Приходить все більше розуміння свого тіла, все більше любові до світу всередині і назовні, змінюються думки, а за часту і життя. Все це надихає на процес створення якісної і ресурсної практики йоги як для себе, так і для людей, що прийшли в йогу з власними цілями, завданнями чи запитаннями. Я даю практику ішвара йоги тому що це та серцевина, яка стане базовим та невід’ємним компонентом коректної роботи з свідомістю через інструмент тіла. І вона може бути не тільки оздоровлюючою, а й надзвичайно різноманітною і цікавою.

Мій шлях в йозі розпочався з 2008 року. І щоденна особиста практика не може не змінювати. Приносить все більше розуміння в тіло, все більше накопичується досвіду і цим хочеться ділитись. З 2017 року я почала викладати хатха йогу, пройшла навчання у парних практиках акро йоги.

В 2018 році без вагань і з захватом вступила на курс підготовки викладачів в методиці Ішвара йога. З 2019 року веду класи з ішвара йоги у Луцьку.

DSC 7970 DSC 7496 DSC 7593